Reference

vlcsnap-2019-04-28-22h59m48s447.png
 
Strašne obdivujem to čo robíš a hlavne ako to robíš, tak ako si do toho zapálený je neskutočné. Dokážeš pochválit’ a zároveň dať objektívnu kritiku.
— Klaudia Bonová
Workshop se mi moc líbil a věřím, že mi v hodně věcech pomůže. Hrozně mi pomohlo to uvědomění, že jako člověk bych nějaký ten náhlý vztek měla pustit ven, ale jako herečka bych ho měla využít jako energii a zbytečně se ho nezbavovat. Takže rozhodně díky!
— Katy Hlubíková
Moc děkuji za perfektní zpětnou vazbu, máš ve všem pravdu, budu na tom pracovat.
— Luděk Tvrdý
Nejvíc přínosná pro mě byla asi ta analýza textu, protože s textem jsme zatím ve škole nepracovali. Líbilo se mi, že jsi mi to ukázal trochu z jiného úhlu pohledu, což ve škole budu moct využít.
— Jan Valeš
Čeho si na workshopu nejvíce vážím je to, jakým způsobem je vedený. Ivo se zaměřuje na rozbor charakterů, řeší zásadní problémy postav a jejich vzájemné vztahy. K tomu má sám bohaté zkušenosti z hraní i režírování, což je snad ta nejlepší možná kombinace. Rovněž oceňuji jeho profesionalitu ve feedbacku, který mi poskytl, jelikož mi pomohl uvědomit si, na čem mám pracovat. Pokud dostanete možnost přijít na jeho lekci, neváhejte, takovýchto lidí v ČR moc není. 10/10.
— Ondřej Švec
Celý workshop byl pro mne opravdu zlomový, jak pro moji budoucí tvorbu, tak pro vysokou školu. Děkuji, že jsi mne utvrdil a zároveň rozšířil obzory, co se týče herectví a režie.
— Natálie Čuková
Workshop filmového herectví s Ivem mě opravdu zaujal. Ivo je příjemný bezprostřední lektor, který je “hladový” po nových informacích, znalostech, čerpá z kvalitních zdrojů, miluje svou práci. A to je pro mě důležité - spolupracovat s lidmi, kteří milují svou práci, která je pro ně “srdcovkou”, neustále se vzdělávají, jsou pokorní a mají jasný cíl. Děkuji Ivo, těším se na další spolupráci.
— Zdeňka Goričev Hrdličková
Tvoje workshopy mi fantasticky pomáhají v mé práci. Vidím na sobě veliký posun vpřed. Díky!
— Dan Pazdírek
Je to super! Velká sranda a někteří zjistíte, jak moc velkou sílu v sobě máte.
— Zuzka Bartošíková